Üniversitemiz ile Tekirdağ Doğa Okulları arasında Eğitim alanında işbirliği protokolü imzalandı.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile Tekirdağ Doğa Okulları Kurucu Temsilcisi Salih Bakıç’ın Rektörlük makamında imzaladığı eğitim sözleşmesi ile Üniversitemiz çalışanlarına ve velilerine özel avantajlar sunulacak.
2017 yılının sonuna kadar geçerli olacak eğitim protokolünün imza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, eğitim protokolünün başta iki kurum olmak üzere şehrimize hayırlı olmasını diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...