Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürü Üner ŞEN ve ekibi Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin Naip Köyündeki ZİRAATBİYOTEK birimini ziyaret ettiler.
Şube Müdürü Üner ŞEN ve ekibine birimin tanıtımı yapılıp üretim faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Gelecek üretim faaliyetleri hakkında ve teknik destek konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...