Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK ve TESKİ Genel Müdürü Turhan TOPRAK, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e tebrik ziyareti gerçekleştirdi.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan ALBAYRAK ve Gelen Müdür TOPRAK, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanması dolayısıyla Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e tebriklerini ilettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti ve kurumlar arası uyumun önemine değindi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...