Tekirdağ Bulgaristan Göçmenleri Derneği Başkanı Kemal ÖZTÜRK ve yönetim kurulu üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Kemal ÖZTÜRK ve beraberindekiler Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak çalışmalarında başarılar dilediler ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölge için yaptığı hizmetleri takdir ettiklerini ilettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, tüm gayretlerinin şehir ve bölge için de faydalı eserler ortaya koymak olduğunu ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...