Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa KAHRAMAN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında ziyarette bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Mustafa KAHRAMAN, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehrimize ve bölgemize yaptığı katkıyı olumlu karşıladıklarını ve takdir ettiklerini vurguladı.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Şehir ve bölgeyle iç içe olan bir eğitim kurumu olmak, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin hedeflerinin başındadır” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...