Tekirdağ Belediyesi Anadolu Öğretmen Lisesi Fen Bölümü son sınıf öğrencileri Üniversitemizi ziyaret etti.
Üniversitemizi ziyaret eden öğrencilerin Tıp Fakültesi’ne olan ilgisi büyüktü. Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Erdoğan, Tıp fakültesi birim ve bölümleri aynı zamanda ders içerikleri ile ilgili öğrencileri bilgilendirdi. Öğrencilerin fakülte ve dersler ile ilgili sorularını yanıtlayan Prof Dr. Hasan Erdoğan öğrencilere fakülteyi tanıttı.
Üniversitemizin morfoloji binasını, kütüphanesini gezen öğrencilere Üniversitenin sosyal faaliyetleri, aktiviteleri, Spor Kompleksi ve barınma şartları hakkında bilgiler aktarılarak Üniversitemizi tanıtıcı materyaller ve hediyeler verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...