Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ Baro Başkanı Av. Huriye Altay Erol ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.
Başkan Av. Huriye Altay Erol ve Yönetim Kurulu Üyelerinin gerçekleştirdiği ziyarette karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Rektör Prof.Dr. Osman Şimşek Üniversitemizin gelişiminden ve mevcut durum hakkında bilgi vererek, yapılan çalışmalardan bahsetti. Baro Başkanı Av. Huriye Altay Erol, Tekirdağ Barosu ' nun yürütmüş olduğu çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...