Özel Tekirdağ Aydın Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri Üniversitemize ziyaret düzenledi.
Öğrenciler Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde ilk olarak Ziraat Fakültesi, ardından Üniversitemiz Morfoloji Binası, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Uygulama Laboratuarı, Merkezi Derslikler ve Merkez Kütüphane’nin yanı sıra Fen Edebiyat Fakültesi laboratuarlarını gezdi.
Lise son sınıf öğrencilerine Üniversitemiz öğretim üyeleri tarafından birimler hakkında ayrıntılı bilgi verilerek, öğrencilerin üniversite ile ilgili sorularını yanıtlandı.
Gerçekleştirilen gezi ile liseli öğrenciler, üniversitemiz birimleri hakkında bilgi edinirken kampüsteki yaşama şahit olma olanağına eriştiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...