Tekirdağ Altındal Hizmet ve Kültür Derneği Başkanı Mustafa ŞENTÜRK ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Dernek Başkanı Mustafa ŞENTÜRK ve beraberindekiler, yeniden atandığı Rektörlük görevi dolayısıyla Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak, merhum Genel Sekreterimiz Murat Kâmil TIRPANCI için de taziyelerini ilettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, kendilerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...