Tekirdağ Ak Parti İl Başkanı Mülahim KURU ve Süleymanpaşa Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayları Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Aday Adayları Cüneyt YÜKSEL, Efrahim BALIM, Ali Rıza ETİ, Soner ÇİZEN, Sebahattin ÜMET ve Ahmet AVCI Üniversitemizin faaliyetlerini takip ettiklerini ve gerçekleştirilen projeleri takdir ettiklerini söylediler. Tekirdağ Ak Parti İl Başkanı Mülahim KURU da bölgesinde lider bir eğitim kurumu olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile gurur duyduklarını ifade ettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Üniversitemizi eğitim ve araştırmada öncü, şehir ile iç içe olan örnek bir eğitim kurumu noktasına getirmek için vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başladık. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin kentsel ve bölgesel anlamda kalkınmayı destekleyerek, sosyal ve kültürel değişime öncülük etmesi en büyük arzumuz” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...