Tekirdağ Ak Parti İl Başkanı Mestan ÖZCAN Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Mestan ÖZCAN, Üniversitemizin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini söyleyerek bölgesinde lider bir eğitim kurumu olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile gurur duyduklarını ifade etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaretlerinden dolayı Tekirdağ Ak Parti İl Başkanı Mestan ÖZCAN’a teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...