Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Sezen ARAT, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e sürpriz nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Prof. Dr. Sezen ARAT, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde projelerini yürütüyor olmaktan memnuniyet duyduğu belirterek Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin tüm birimlerinin gayretleri ile güçlü olduğunu ifade etti.
Ziyarette Dr. Öğr. Üyesi Sefer DEMİRBAŞ da bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...