Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliği Müdürlüğü görevine atanarak görevine başlayan Ergün Çubukçu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şefik Kurultay, Bölge Birliği Müdür Yardımcısı Nedim Nar ve Bölge Birliği Müdürlüğü Tedarik Yönetmeni Murat Yıldırım da bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Ergün Çubukçu tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi.
Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliği Müdürü Ergün Çubukçu’da bünyesinde bölgenin en gözde Ziraat Fakültesi bulunduran Namık Kemal Üniversitesinin tarım alanında şehrimize kazandırdıklarından dolayı Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür etti.
Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...