Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü 1983 yılı mezunları bir araya geldi.
Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Fatih Konukçu’ nun, Yrd. Doç. Dr. Seviye Yaver’ in ve Yrd. Doç. Dr. Y. Tuncay Tuna’ nın da bulunduğu yemekte buluşan mezunlar, anılarını yâd ettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’ i makamında ziyaret eden mezunlar, Üniversitemizin 33 yıl süresince geçirdiği evreler ve gelişmeler hakkındaki düşüncelerini Rektör Şimşek ile paylaştılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...