Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü 4. sınıf öğrencilerinden Hande TERZİOĞLU ve 2. sınıf öğrencilerinden Batuhan TUNA’nın, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin TUNA’nın danışmanlığında hazırlamış olduğu ve destek için TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programına başvurdukları ‘Kolkhisin Uygulaması İle Diploid Yıllık Çim (Lolium multiflorum L.) Bitkilerinde Kromozom Katlama ve Tetraploid Bitkilerin Elde Edilmesi’ başlıklı araştırma projesi TÜBİTAK tarafından destek kapsamına alınmıştır.
Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...