Sevgili Üniversite Adayları… 2015 yılı Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonrasında Namık Kemal Üniversitesini, lisans, ön lisans programlarını tanıtabilmek ve aday öğrencilerle öğretim elemanlarımızı buluşturmak amacıyla 1-3 Temmuz tarihleri arasında “Tanıtım Günleri” düzenlenecektir.
Üniversitemizi yakından tanımak için öğrenci adaylarımızı ve ailelerini 1-3 Temmuz 2015 tarihleri arası Ziraat Fakültesi’nde yer alan Tanıtım Bürosu’na bekliyoruz…
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...