Tekirdağ Uluslararası Öğrenci Derneği (TUDER) temsilcileri Furkan YILDIZ ve Şükrü AKTÜRK, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, yeni eğitim öğretim yılında uluslararası öğrencilere yönelik yapılması planlanan çalışmalar ve etkinlikler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, uluslararası öğrencilerin Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesine değer kattığını belirterek ziyaretleri için konuklara teşekkür etti.
Ziyaret, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in Üniversitemizin prestij yayını olan “Namık Kemal: Hayatı-Düşünceleri-Eserleri”ni takdimi ile sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...