Tekirdağ Uluslararası Öğrenci Derneği (TUDER) Başkanı Rahim CELEP, Yönetim Kurulu Üyeleri ve ülkelerinin temsilcileri olan uluslararası öğrenciler ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Üniversitemizdeki uluslararası öğrencilere yönelik projelere desteklediklerini kaydederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Rahim CELEP, TUDER olarak uluslararası öğrencilere yönelik yapılan çalışmalar ve planlanan projeler hakkında bilgiler vererek Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...