Tekirdağ Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (TGYİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır YAZICI ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Nezaket ziyareti mahiyetindeki ziyarette Bahadır YAZICI ve beraberindekiler, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgesindeki öncü rolünü takdir ettiklerini belirterek Rektör ŞAHİN’e akademik ve idari çalışmalarında başarı dilediler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, tüm gayretlerinin Üniversitemiz ve öğrencilerimizi geleceğe taşıyarak şehre ve bölgeye fayda üreten bir kurum olmak olduğunu vurguladı.
Ziyarette Üniversitemiz Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akademik Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ de yer aldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...