TEKSANDER( Tekirdağ Sanayiciler Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Erdim Noyan, Yönetim Kurulu Üyesi Devrim Demir ve Genel Sekreter Soner Şaşmaz Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e, makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
TEKSANDER’ in yapmış olduğu ve ileriye yönelik yapmayı planladıkları projelerden bahseden misafirler, Üniversitemiz ile birlikte yapılacak olan çalışmalar hakkında Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...