Üniversitemiz ile Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.
Protokolün hayırlı olması temennisinde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN ve Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah ŞENOL protokolü imzaladı.
Törende Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Yılmaz ÇAKICI, Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI, Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Aytaç MORALAR, Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Hatice OĞUZ ve Başkan Yardımcısı Arzu HAŞİM de bulundu.
Eğitimde iş birliği protokolü kapsamında Süleymanpaşa Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Üniversitemizin akademik çalışmalarından, mekanlarından ve sosyal kültürel faaliyetlerinden yararlanarak, eğitimlerine katkı sağlayacaklar.
Günün anısına Okul Aile Birliği Başkanı Hatice OĞUZ’un öğrencilerin yaptığı kolonyaları Rektör ŞAHİN’e takdim etmesi ile program son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...