Üniversitemizi yakından tanıyıp, bölüm ve programlar hakkında bilgi almak isteyen Süleymanpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Üniversitemize ziyaret gerçekleştirdi.
Süleymanpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 12 sınıf öğrencileri, İlahiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Merkez Kütüphaneyi gezerken; Üniversitemizin olanaklarını yerinde görme fırsatı buldu.
Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde gezdirilen öğrencilere birimlerin tanıtım sorumluları tarafından bölümler hakkında ayrıntılı bilgi verildi. Öğrencilerin üniversite ile ilgili sorularının da yanıtlandığı programda öğrenciler kampüsteki yaşama şahit olma olanağına eriştiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...