Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Beste EMRE GÜNGÖR, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Meliha Duygu ERÇİN, Kent Konseyi Genel Sekreteri Cengiz ONAY ve Yönetim Kurulu Üyeleri Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Banu Şebnem ÇALIŞKAN, Topağaç Mahallesi Muhtarı Gülsen TÜRKKAN, Hizmet İş Sendikası Tekirdağ Şube Başkanı Aykut AKDEMİR, Kâmil Ağa Camii İmamı Demir OĞUZ, Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Gazeteci Fatih ERGE, Alpay AŞAN, Bünyamin ALPTÜRK, Nesibe ÜNAL ve Gençlik Meclisi Başkanı Ufuk AYGÜN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Beste EMRE GÜNGÖR ve beraberindeki heyet, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin kente değer kattığını belirterek, Rektör ŞAHİN’e Rektörlük görevindeki yeni dönem için başarı temennisinde bulundular.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Marmara’nın mavi gözlü kenti bizim evimiz; yuvamız. Hemşehrilerimizin teveccühü de daha iyiye ulaşma çabamızda gayretlerimizi pekiştirmektedir” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...