Tekirdağ Merkez Süleymanpaşa İlçesi Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Üniversitemizin ileriye yönelik projelerinden bahsetti. Prof. Dr. Osman Şimşek, “Üniversitemiz vizyonu, eğitim kadrosu ve öğrenci çeşitliği ile giderek uluslar aras kimlik kazanıyor. Bu vizyon çerçevesinde ilimizdeki kurum ve kuruluşlarla olan görüşmelere büyük önem veriyoruz.” dedi.
Kaymakam Kamil Kıcıroğlu, Üniversitemizde gerçekleşen proje ve faaliyetleri yakından takip ettiğini belirterek, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osmam Şimşek’e Tekirdağ iline katkılarından dolayı teşekkür etti.
Ziyaret ardından Prof. Dr. Osman Şimşek, Kamil Kıcıroğlu’na üniversitemizi gezdirerek, faaliyetler hakkında bilgi verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...