Tekirdağ’da görev yapmakta iken Resmî Gazetede yayımlanan 2022 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama kararnamesi ile Hatay Vali Yardımcılığı'na atanan Tekirdağ Vali Yardımcısı ve Süleymanpaşa Kaymakamı Harun KAYA, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında veda ziyaretinde bulundu.
Rektör ŞAHİN, Hatay Vali Yardımcılığı'na atanan Harun KAYA’ya Tekirdağ’a ve Süleymanpaşa’ya verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.
Yeni görev yerine atanan Vali Yardımcısı ve Kaymakam Harun KAYA da Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılarının devamını diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...