Resmi Gazete' de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi ile Süleymanpaşa Kaymakamlığına atanan Harun KAYA, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Kaymakam Harun KAYA Üniversitemizin faaliyetlerini takip ettiğini belirterek, şehrimize ve ilimize böylesine güzel bir üniversite kazandırmasından dolayı Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e teşekkür etti.
Rektör ŞAHİN de Süleymanpaşa Kaymakamlığı görevine atanan Harun KAYA’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni görevinde başarılar diledi. Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, “Şehir ve Ülkemiz için uyum içerisinde çalışarak Tekirdağ’a ve Bölgemize katkı sağlayacaklarını” dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...