Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt YÜKSEL, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e ziyarette bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Cüneyt YÜKSEL, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi şehrimizin önemli dinamiklerinden biridir. Üniversite-şehir ilişkisinin daha da iyi olacağını ve üniversitemizin daha da büyüyerek şehrimizi de büyüteceğine inancım tamdır” dedi.
Üniversitelerin en önemli işlevlerinden biri kuşkusuz önce şehrine ve bölgesine, sonrasında ülkesine fayda sağlayacak değerler üretmek olduğunu söyleyen Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...