Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri ÇINAR Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Sabri ÇINAR, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin Tekirdağ’a olan katkısının altını çizerek, bölgeye katkı sağlayacak her türlü projede iki kurumun bir araya gelmeye devam edeceğini kaydetti.
Üniversitelerin en önemli işlevlerinden biri kuşkusuz önce şehrine ve bölgesine, sonrasında ülkesine fayda sağlayacak değerler üretmek olduğunu söyleyen Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...