Sudi Özkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencileri Üniversitemize ziyaret düzenledi.
Öğrencilere Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tuğba Kiper, Mimarlık Bölümü Öğr. Gör. Zübeyr Batur ve Resim Bölümü Öğr. Gör. Mahpeyker Yönsel tarafından bölümdeki dersler, sunulan olanaklar, derslerin müfredatları vb. hakkında bilgi verilirken, öğrencilere derslikler ve atölyeler gezdirildi.
Daha sonra Spor Kompleksine geçilerek, tesiste bulunan yüzme havuzu, fitness salonu, spor salonu, squas salonu gezdirildi.
Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde gerçekleştirilen gezi ile öğrenciler üniversitemiz birimleri hakkında bilgi edinirken; kampüsteki yaşama şahit olma olanağına eriştiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...