24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU, Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyeleri ve Beden Eğitimi Öğretmenliği öğrencileriyle birlikte Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ’a rektörlük makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU, Öğretim Üyeleri ve öğrencilerin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...