Üniversitemiz merkez kampüste yer alan Sosyal Yaşam Merkezi Yemekhanesi bugünden itibaren hizmet vermeye başladı.
İçerisinde akademik ve idari personel yemekhanesi ile öğrenci yemekhanesi bulunan Sosyal Yaşam Merkezi, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek' in katılımıyla personelimizin ve öğrencilerimizin kullanımına açıldı.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek öğrencilerle sohbet ederek birlikte yemek yedi. Ardından akademik ve idari personelle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.
Öte yandan merkez ilçelerde yer alan meslek yüksekokullarımıza ait öğrenci yemekhenelerine, elektronik kart okuma sistemine sahip turnikeler konularak öğrencilerimizin hizmetine sunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...