2014–2015 Eğitim Öğretim Yılında Üniversitemizi tercih ederek aramıza yeni katılan öğrencilerimize, okula ve bölüme uyum sürecini hızlandırmak ve üniversitemiz ile birlikte bölümlerini tanıtmak, sosyal ve kültürel olanaklar hakkında bilgi vermek amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Program açılışında konuşma yapan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul Recep Erbay öğrencilere üniversitenin yapısı ve yüksekokuldaki bölümlerin olanaklarından bahsetti.
Program, öğrencilerin sorularının cevaplandırmasıyla son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...