Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni, coşkulu bir katılımla gerçekleşti.
Törene Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Arslan, Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü Doç. Dr. Ahmet Kubaş, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Doç. Dr. İsmail Yılmaz, Marmara Ereğlisi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. Ömer Azabağaoğlu, öğretim elemanları, öğrenciler ile çok sayıda veli katıldı.
Törende konuşan Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. E.Recep Erbay, mezun olan öğrencilere seslenerek “Bizim görevimiz sizlere 21.yüzyılda hareket etmenizi sağlayacak becerileri kazandırmak oldu. Namık Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun misyonunu bu kavram altında değerlendirmek lazım. Çünkü artık bilgi depolamış insanların değil bilgi oluşturan insanların tercih edildiği bir çağda yaşıyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından Meslek Yüksekokul birincisi İsmigül Akın, ikinci Ecem Fındık ile üçüncü Meltem Güçer’e hediyeleri verildi. Tüm programlarda dereceye giren öğrencilere de hediyelerinin verilmesinin ardından meslek yemini ve kep atma töreni yapıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...