Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü görevini yürüten Doç. Dr. Emrah İsmail ÇEVİK, gerçekleştirilen devir teslim töreni ile görevini Prof. Dr. Rasim YILMAZ’ a devretti.
Törende Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER ve Enstitü Kurulu Üyeleri bir araya geldi.
Prof. Dr. Bülent EKER, Doç. Dr. Emrah İsmail ÇEVİK’ e çalışmalarından dolayı ve Sosyal Bilimler Enstitüsü’ ne sağladığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ederken Prof. Dr. Rasim YILMAZ’ a yeni görevinde başarılar diledi.
Prof. Dr. Bülent Eker günün anısına Doç. Dr. Emrah İsmail ÇEVİK’ e teşekkür plaketi takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...