Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin ortağı olduğu ve Polonya’dan Zielona Góra Üniversitesi’nin yürütücülüğünde devam eden ‘Social Education on the Move’ (SoMoveED) Projesi’nin ulusötesi nitelikteki dördüncü toplantısı, Çekya’nın başkenti Prag’ta gerçekleşti.
Charles Üniversitesi ev sahipliğinde organize edilen toplantıya, SoMoveED Proje Koordinatörleri Prof. Dr. Mariusz KWIATKOWSKI ve Dr. Dorota BAZUŃ, Charles Üniversitesi Proje Yöneticisi Doç. Dr. Martin STROUHAL, proje ortağı kurum ve paydaş üniversitelerin proje ekibi üyeleri ile NKÜ Proje Ekibinden Dr. Öğr. Üyesi Duygu DOĞAN, Arş. Gör. Dr. Öznur YAŞAR ve Öğr. Gör. Ali Çağlar KARABIYIK katıldı.
İki gün süren toplantıların birinci gününde, Proje çıktılarının yaygınlaştırılması ve proje yönetimi konularını içeren çalıştay düzenlendi. İkinci gün ise Polonya Proje Ekibinden Artur KİNAL “E-öğrenmede mobil yöntemler” ve Zbigniew ADASZYŃSKİ “Eksiklikler–istekler–ihtiyaçlar” konu başlığındaki sunumlarını gerçekleştirdi.
Avrupa Birliği Erasmus+ Yükseköğretimde Stratejik Ortaklıklar (KA2) Programı kapsamında, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarının ortaklığında devam eden, hareketliliğe dayalı sosyal öğrenme biçimlerinin yükseköğretim uygulamalarına entegre edilmesi ve alternatif öğrenme modelleri geliştirilmesine odaklanan SoMoveED Projesi, 392 Bin Avro bütçe ile Avrupa Birliği tarafından desteklenmektedir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...