Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi, Tarih ve Almanca bölümlerince ortaklaşa düzenlenen "Siyaset ve Edebiyat Arasında Tarih Yazıcılığı ve yahut 19. Yüzyılda Tarih Yazmanın İki Yolu: Tayyarzade Ataullah ve Ahmet Cevdet" konulu konferans konuşmacı Prof. Dr. Christoph K. Neumann katılımıyla Fen Edebiyat Konferans salonunda gerçekleşti.
Ludwig Maximilians Üniversitesi Türkoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Christoph K. Neumann konuşmasında 19.Yüzyılda Türk Edebiyatı’nın gelişimi ve Dünya edebiyatında geldiği durum hakkında katılımcılara bilgi verdi.
Program sonunda günün anısına konuşmacı Prof. Dr. Christoph K. Neumann’a teşekkür plaketi takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...