Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Bilgisayar Teknolojileri Bölümü tarafından “Siber Güvenlik” konulu konferans düzenlendi.
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Ahmet Ali SÜZEN’in konuşmacı olarak katıldığı konferansa Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Meslek Yüksekokulları Koordinatörü Prof. Dr. Bülent EKER, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Funda ERYILMAZ AÇIKGÖZ, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Aytekin ERDEM, akademik ve idari personel ile öğrenciler katılım sağladı.
Siber Güvenlik konulu sunumu ile katılımcılara bilgi veren ve önerilerde bulunan Dr. Ahmet Ali SÜZEN bireylerin digital saldırılara ne şekilde maruz kaldığını ve alınabilecek önlemlerin neler olduğu hakkında paylaşımlarda bulundu.
Program katılımcıların sorularının cevaplanması ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...