Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü I. sınıf öğrencilerinin 2023-2024 Eğitim-Öğretim Güz ve Bahar yarıyıllarında Prof. Dr. Esen Gökçe Özdamar’ın yürüttüğü tasarım atölyesi kapsamında Değirmenaltı Mahallesi’ne ilişkin çalışmaları Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'ne bağlı Süleymanpaşa Sanat Galerisi’nde 27-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında sergilenecektir. Sergi öğrencilerin rehberliğinde gezilebilir. Etkinlik herkese açıktır.
Yer: Süleymanpaşa Sanat Galerisi,Değirmenaltı
Açılış: 27.05.2024 Pazartesi, Saat:16:00
Koordinatör: Esen Gökçe Özdamar, Beliz Karanfil, Sudem Gözler
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...