Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin proje ortaklarından olduğu, ''Seracılıkta Kadın Eli'' isimli projenin ikinci etap eğitimleri, NKÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü, Seracılık Programı seralarında gerçekleştirildi.
Süleymanpaşa Belediyesi, Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü ve Tekirdağ KADEM ortaklığında yürütülen proje eğitimi kapsamında katılımcılara, Üniversitemiz Teknik Bilimler MYO Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü, Seracılık Programı Öğr. Gör. Dr. Fatma Funda ÖZDÜVEN tarafından, sera üretim materyalleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgiler verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...