Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin proje ortaklarından olduğu Süleymanpaşa Belediyesi, Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü ve Tekirdağ KADEM tarafından hazırlanan ''Seracılıkta Kadın Eli'' isimli projenin ilk etap eğitimleri başladı. Eğitimler, Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü, Seracılık Programı öğretim elemanları Prof. Dr. Funda ERYILMAZ AÇIKGÖZ ve Öğretim Görevlisi Dr. Fatma Funda ÖZDÜVEN tarafından verildi. Programa katılımın yoğun olduğu görüldü.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...