"Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uygulamaları" konulu söyleşi Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Konferans Salonunda Diyetisyen Ali Ayhan Ölmezoğlu'nun katılımıyla gerçekleşti.
NAKSAM tarafından düzenlenen söyleşiye, Naksam Müdürü Doç. Dr. Gülen Özdemir, akademik , idari personel ile öğrenciler katıldı.
Sosyal hayatta sağlıklı beslenme üzerine çeşitli bilgiler vererek, katılımcıların doğru beslenme alışkanlıkları kazanması için eğitim gerçekleştirildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...