Yaptıkları tercihler sonrasında 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi itibariyle Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu’nu kazanan öğrencilerin öğrenim görecekleri yüksekokul ve bölümlerini tanımalarını sağlayarak uyum süreçlerini hızlandırmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Düzenlenen oryantasyon programının açılış konuşmasını Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tülin Yıldız tarafından gerçekleştirildi. Doç. Dr. Tülin Yıldız öğrencilere “hoşgeldiniz” diyerek başarılarının devamını diledi.
Eğitim kapsamında Yüksekokul Müdür Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Ebru Önler Sağlık Yüksekokulu bölümlerinden mezun olan öğrencilerin iş alanları, Üniversitemiz tarafından öğrencilere sunulan sosyal ve kültürel olanaklar, yönetmelikler, öğrencilerden beklenen sorumluluklar başta olmak üzere pek çok alanda gerçekleştirdiği sunum ile bilgi verdi. Daha sonra Öğr. Gör. Aysel Şahin Kaya ve Dr. İhsan Karaboğa bölümleri hakkında öğrencileri bilgi paylaşımında bulundu.
Sunumlar sonrasında öğrencilerin sorularının cevaplanması ile oryantasyon programı son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...