Üniversitemiz Sağlık Yüksekokuluna' na yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve üniversitenin yapısı, olanakları hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Program açılışında konuşma yapan Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Tülin Yıldız üniversitemizin sunduğu olanaklar, sosyal imkânlar, üniversitenin ve fakültenin genel yapısı, yönetmelikler, idari ve akademik konularda öğrencileri bilgilendirdi.
Program öğrencilerin sorularının cevaplandırılmasıyla sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...