Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu’na yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve üniversitenin yapısı, olanakları hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Programda öğrenciler Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Tülin Yıldız ve Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ebru Önler ile Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ayşe Handan Dökmeci tarafından üniversitemizin sunduğu olanaklar, sosyal imkânlar, üniversitemizin ve yüksekokulun genel yapısı, yönetmelikler, idari ve akademik konularda bilgilendirildi.
Program, öğrencilerin sorularının cevaplandırılmasıyla sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...