Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü öğrencilerimizden Merve Durmaz ve Gamze Çelik, Öğr. Gör. Dr. Nurhan Özpancar danışmanlığında hazırladıkları “Hemşirelik Bölümlerinde Artan Kontenjanın Eğitimde Kalite ve Etik Değerler Kazandırılması Üzerine Etkisi” adlı çalışma 1-3 Mayıs 2014 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesinin ev sahipliği yaptığı 13. Ulusal Hemşirelik Öğrenci Kongresi’nde hemşirelik eğitim derneği tarafından sözel bildiri alanında birinci seçildi. Aynı çalışma ayrıca Sağlıkla Hemşirelik dergisi tarafından da poster alanında birinci seçilmeye layık görüldü.
Öğrencilerimiz Merve Durmaz, Gamze Çelik ve Akademik personelimiz Öğr. Gör. Dr. Nurhan Özpancar’ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...