Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'na yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve üniversitenin yapısı, olanakları hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Program açılışında konuşma yapan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Bahriye Terlemez ve Öğr. Gör. Kaan Demiroğlu üniversitemizin sunduğu olanaklar, sosyal imkânlar, üniversitenin ve yüksekokulun genel yapısı, yönetmelikler, idari ve akademik konularda yaptığı sunumla öğrencileri bilgilendirdi.
Program, öğrencilerin sorularının cevaplandırmasıyla son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...