Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Murat BEYAZYÜZ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Müdür Doç. Dr. Murat BEYAZYÜZ, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitenin bir mensubu olmaktan gurur duyduğunu söyleyerek, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun bölgedeki sağlık sektörüne katkısının altını çizdi.
Rektör ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gerçekleştirilecek olan projelerin destekçisi olacağını ve yapılacak her türlü çalışmanın bölgede ve ülkede öncü ve yol gösterici olması gerektiğini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...