Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulunmak üzere Tekirdağ’a geldi.
Bakan Müezzinoğlu, Üniversitemiz Rektörlük Binası önünde Vali Enver Salihoğlu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve il protokolü tarafından karşılandı.
Karşılama sonrasında Rektörlük makamına geçen Bakan Müezzinoğlu burada, Vali Enver Salihoğlu’ndan ve Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’ten ilimiz ve Üniversitemiz hakkında bilgi aldı. Ziyarette Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan’ da bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...