Sağlık-Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) Tekirdağ Şube Başkanı Hamza ÖKSÜZ ve Sendika Yönetim Kurulu Üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Hamza ÖKSÜZ ise bölgenin önemli bir eğitim kurumu olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin gelişimini yakından takip ettiklerini belirterek, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...