Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı tarafından Rektörlük Konferans Salonda ‘Saz-ı Söz” konseri düzenlendi.
Tanbur’da Öğr. Gör. Betül KÜÇÜKSÜSLÜ, Kemanda Öğr. Gör. Haluk BÜKÜLMEZ ve Piyanoda Arş. Gör. Dr. İlayda DUBAZ’ın yer aldığı konser müzik severlerden tam not aldı.
Öğr. Gör. Betül KÜÇÜKSÜSLÜ “Sen Kimseyi Sevemezsin” ve Gamzedeyim Deva Bulamam” gibi Türk Sanat Müziğinin eşsiz eserlerini solist olarak seslendirirken, Öğr. Gör. Haluk BÜKÜLMEZ kendi bestelediği “Ay’ın Güneş’e Aşkı” ve “Bir Fotoğrafın Gözyaşları” eserlerini dinleyiciler ile buluşturdu.
Konserde “Romen Halk Dansları”, “Nihavend Saz Semai”, “Uşşak Oyun Havası”, “Nikriz Longa” eserleri de seslendirildi. Programda izleyenler tarafından alkış alan eserler, beğeniyle dinlendi.
Programın sonunda gecenin anısına Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Arda GÖKSU, sanatçılara günün anısına hediye takdiminde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...